top of page

Přihláška k testování: L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Semipermanentní barva na vlasy

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihláška k testování: L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Semipermanentní barva na vlasy
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Semipermanentní barva na vlasy

Čas a místo

08. 7. 2024 15:00 SELČ – 21. 7. 2024 23:59 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  8. 7. -  21. 7. 2024

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 30. 8. 2024

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU, FACEBOOKU NEBO TIKTOKU JE TŘEBA USKUTEČNIT NEJPOZDĚJI DO:  30. 8. 2024,

A TO ALESPOŇ JEDNÍM Z UVEDENÝCH FORMÁTŮ: REEL/VIDEO, PŘÍBĚH NEBO PŘÍSPĚVEK S FOTKOU/VIDEEM, S POVINNÝM OZNAČENÍM A HASHTAGY: @all2test, #all2test, #lorealpariscz, #lorealparis, #castingcremegloss

DĚKUJEME, ŽE NEUVÁDÍTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

L'Oréal Paris Casting Crème Gloss semipermanentní barva na vlasy  - na výběr z 27 odstínů, 2 ks balení k otestování:

300 Espresso  

200 Ebenová černá  

210 Modročerná  

316 Tmavá fialová  

400 Tmavý kaštan  

415 Ledový kaštan  

500 Kaštanová  

600 Světlý kaštan  

834 Zlatý karamel  

535 Čokoládová  

360 Tmavá višeň  

323 Hořká čokoládová  

1021 Kokosová pusinka  

1010 Marcipánová  

801 Mandlová  

412 Ledové kakao  

554 Chilli čokoláda  

603 Čokoládová karamelka  

635 Čokoládový bonbon  

525 Višňová čokoláda  

518 Oříškové Mochaccino  

100 Temně černá 

700 Medová 

4102 Ledová čokoláda 

3102 Ledové espresso 

5102 Ledová mocha 

734 Zlatá medová

Koho hledáme:

Právě nyní hledáme 100 testujících žen z Česka a 100 testujících žen ze Slovenska, které si rády barví vlasy doma, a které s námi otestují výše zmíněný produkt, seznámí se s jeho vlastnostmi a účinky, obarví si vlasy a následně se s námi podělí po 3 týdnech o své hodnocení z testováného produktu vyplněním online dotazníku a sdílením alespoň jednoho z formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 200 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Který z odstínů barvy na vlasy byste chtěla otestovat?

- Barvíte si vlasy doma? 

- Jaký je Váš rok narození?

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovaným nyní používáte?

- Máte již předchozí zkušenost s produkty testované značky?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

- Souhlasíte s tím, že otestujete produkt a po 3 týdnech následně vyplníte online dotazník?

- Souhlasíte s tím, že po celou dobu testování nebudete používat jiné podobné produkty s podobnými účinky pro viditelný efekt testovaných produktů?

- Souhlasíte s tím, že budete min. 1x sdílet své dojmy z testovaných produktů na Instagramu nebo Tiktoku dle pravidel testování?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedeného data pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém, Facebookovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněného produktu, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit příslušný online dotazník a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page