top of page

Přihláška k testování: L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oils + Préférence barvy na vlasy + Color Vive Purple šampon

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oils + Préférence barvy na vlasy + Color Vive Purple šampon
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oils + Préférence barvy na vlasy + Color Vive Purple šampon

Čas a místo

14. 11. 2023 21:00 SEČ – 19. 11. 2023 11:59 SEČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  14. - 19. 11. 2023

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 19. 1. 2024

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

1. L’Oréal Paris Elseve Extraordinary oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml

2. L’Oréal Paris Elseve Extraordinary oil hedvábný olej pro jemné vlasy 100 ml

3. L’Oréal Paris Elseve Color Vive Purple fialový šampon pro neutralizaci žlutých a oranžových tónů vlasů 200 ml

4. L’Oréal Paris Préférence & Préférence Cool Blonde permanentní barva na vlasy - na výběr ze 7 odstínů k testování:

                      8.12 ALASKA COOL BLONDES

                      9.12 SIBERIA COOL BLONDES 

                      8.1 COPENHAGUE

                      10.21 STOCKHOLM

                      9.1 OSLO

                      92 WARSAW

                     102 SYDNEY

Koho hledáme:

Hledáme 80 testujících, které si rády barví své vlasy a vyzkouší s námi výše zmíněné produkty a barvu na vlasy v odstínu dle vlastních preferencí! Následně se s námi podělí o své hodnocení vyplněním online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 80 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Barvíte si vlasy?

- Který z odstínů barev na vlasy chcete otestovat?

- Uveďte Váš rok narození.

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovaným nyní používáte?

- Máte již předchozí zkušenost s produkty testované značky?

- Souhlasíte s tím, že v rámci testování obarvíte vlasy výše zmíněnou barvou ve Vámi zvoleném odstínu a teprve následně vyplníte online dotazník?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny po celou dobu testování. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  a zaroveň nepoužívat žádný jiný podobný produkt s podobnými účinky za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedeného data pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi a vyplnit příslušný online dotazník ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Je-li Vám méně než 18 let, odesláním přihlášky do tohoto testování potvrzujete následující:

- Váš zákonný zástupce se seznámil se Všeobecnými podmínkami testování All2test, těmto podmínkám rozumí, bez výhrad s nimi souhlasí a s těmito podmínkami seznámil i Vás.

- Váš zákonný zástupce si není vědom žádných zdravotních či jiných důvodů, které by Vám bránily se tohoto testování účastnit.

- Váš zákonný zástupce souhlasí s tím, že se tohoto testování účastníte dobrovolně, na vlastní nebezpečí a odpovědnost.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page