top of page

Přihláška k testování: L'Oréal Paris Men Expert Vita Lift hydratační krém 50 ml

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Men Expert Vita Lift hydratační krém 50 ml
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Men Expert Vita Lift hydratační krém 50 ml

Čas a místo

25. 10. 2021 17:30 – 31. 10. 2021 23:59

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  25. 10. - 31. 10. 2021

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 18. 11. 2021

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Dominik V., Aleš S., Radek P., Julia F., Stanislav Č., Pavel Z., Dominik H., Petra Q., Marcela Š., Anna B., Lucie F., Monika S., Kamila H., Michal H., Tomáš B., Monika K.,   Michaela G., Denisa K., Iva G., Kristýna V., Barbora L., Jiří S., Kateřina L., Jan Z.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

- L'Oréal Paris Men Expert Vita Lift pánský hydratační krém proti stárnutí pleti 50 ml

Koho hledáme:

Hledáme 25 testujících, kteří s námi otestují výše zmíněný produkt a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 25 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Jaký krém na obličej používáte?

- Máte již předchozí zkušenost s produkty značky L'Oréal Paris Men Expert?

Vybrané testující kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do 18. 11. 2021 pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page