top of page

Přihláška k testování: L'Oréal Paris Revitalift Filler a Revitalift Laser Pure Retinol

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Revitalift Filler a Revitalift Laser Pure Retinol
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Revitalift Filler a Revitalift Laser Pure Retinol

Čas a místo

08. 9. 2021 18:00 – 13. 9. 2021 9:00

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  8. 9. - 13. 9. 2021

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 1. 10. 2021

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Lucie   K., Tereza T., Adéla S., Kamila R., Iveta I., Leona H., Dana V., Veronika V.,   Simona K., Iva I., Petra K., Petra P., Marie V., Aneta A., Dominika D.,   Barbora B., Hana H., Martina V., Alena A., Markéta M., Veronika V., Kateřina   O., Jitka J., Anna A., Barbora B.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

- L'Oréal Paris Revitalift Filler Sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou 30 ml

- L'Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol Noční sérum proti vráskám 30 ml

Koho hledáme:

Hledáme 25 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 25 registrovaných testujících, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Jaké je Vaše oblíbené pleťové sérum?

- Máte již předchozí zkušenost se séry značky L'Oréal Paris?

Vybrané testující kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do 1. 10. 2021 pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page