top of page

Přihláška k testování: L'Oréal Paris Revitalift Filler Sérum s 1,5 % kyseliny hyaluronové

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Revitalift Filler Sérum s 1,5 % kyseliny hyaluronové
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Revitalift Filler Sérum s 1,5 % kyseliny hyaluronové

Čas a místo

24. 8. 2023 10:00 SELČ – 03. 9. 2023 23:59 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  24. 8. - 3. 9. 2023

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 16. 10. 2023 

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU JE TŘEBA USKUTEČNIT NEJPOZDĚJI DO: 16. 10. 2023,

A TO ALESPOŇ JEDNÍM Z UVEDENÝCH FORMÁTŮ: PŘÍSPĚVEK S FOTKOU/VIDEEM, PŘÍBĚH NEBO VIDEO/REEL, S POVINNÝM OZNAČENÍM A HASHTAGY: #revitaliftfiller, #fillerserum,#kyselinahyaluronova, #all2test, @all2test, @lorealparis

SDÍLEJTE SVÉ DOJMY NA INSTAGRAMU A TIKTOKU. S RADOSTÍ A S ÚSMĚVEM!

Natočte krátké video po každém dalším týdnu používání pro viditelné efekty séra na Vaši pleti nebo nám zábavnou formou ukažte, jak jste zapojil/a sérum do své každodenní rutiny péče o pleť společně se svým partnerem nebo partnerkou. Těšíme se na Vaš dojmy z testování!

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

1. L'Oréal Paris Revitalift Filler Sérum s 1,5 % kyseliny hyaluronové, 30 ml

Koho hledáme:

Hledáme 425  testujících žen i mužů  s různými typy pleti ve věku 18-40 let, kteří chtějí intenzivně hydratovat svou pleť během dne nebo noci a zároveň chtějí mírně vyplnit své jemné vrásky a otestují s námi výše zmíněný produkt, který budou aplikovat po celou dobou testování, tedy 4 týdny, aby se mohly účinky produktů projevit, zatímco nebudou používat jiné sérum s podobnými účinky. Následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktu vyplněním online dotazníku a sdílením alespoň jednoho z formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 425 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Řešíte první projevy stárnutí?

- Uveďte Váš rok narození.

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovanému nyní používáte?

- Jaká je Vaše oblíbená značka pleťové kosmetiky?

- Máte již předchozí zkušenost se značkou?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Na co je Váš Instagramový nebo TikTokový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?a

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

- Souhlasíte s tím, že budete testované sérum používat pravidelně po celou dobu testování (4 týdny) a teprve následně vyplníte online dotazník?

- Souhlasíte s tím, že po celou dobu testování nebudte používat sérum s podobnými účinky pro viditelný efekt testovaného produktu na Vaší pleti?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny po celou dobu testování. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  a zaroveň nepoužívat žádný jiný podobný produkt s podobnými účinky za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to vyplněním  online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazníky je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedených dat pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit oba příslušné online dotazníky a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page