top of page

Přihláška k testování: L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 denní krém proti vráskám 2x50ml

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 denní krém proti vráskám 2x50ml
Přihláška k testování: L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 denní krém proti vráskám 2x50ml

Čas a místo

12. 7. 2023 12:15 – 16. 7. 2023 23:59

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  3. 7. - 16. 7. 2023

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 24. 9. 2022

MOŽNÉ (NEPOVINNÉ, ALE PREFEROVANÉ) SDÍLENÍ VEŘEJNÝCH PŘÍSPĚVKŮ S FOTKOU, PŘÍBĚHEM NEBO VIDEEM NA INSTAGRAMU, TIKTOKU (ALESPOŇ JEDEN Z UVEDENÝCH FORMÁTŮ) S NÁSLEDUJÍCÍM OZNAČENÍM A HASHTAGY:

OZNAČENÍ: @lorealparis @all2test 

HASHTAGY: #revitalift #revitaliftlaser #x3daycream #lorealparis #tripleaction #DWIS #DoesWhatItSays #realresults #provenresults #skincareroutine #all2test 

SDÍLEJTE IDEÁLNĚ PO 8 TÝDNECH OPAKOVANÉHO TESTOVÁNÍ RECENZE PRODUKTŮ A DOJMY Z TESTOVÁNÍ, NEJPOZDĚJI VŠAK DO 24. 9. 2023.

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ ZÁŽITKŮ Z TESTOVÁNÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU NENÍ POVINNÉ, POUZE PREFEROVANÉ. POKUD VE VAŠÍ PŘIHLÁŠCE VIDÍME OCHOTU SDÍLET I ONLINE NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU, JE VAŠE ŠANCE PRO VÝBĚR DO TESTOVÁNÍ O NĚCO VYŠŠÍ (ŠANCE JSOU I TAK VYSOKÉ!). POKUD V RÁMCI PŘIHLÁŠKY DO TESTOVÁNÍ SOUHLASÍTE S VAŠIM SDÍLENÍM NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU,

POČÍTÁME S VAŠÍM SDÍLENÍM.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé jsou automaticky vyřazeni z výběru testujících.

Co testujeme:

1. L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 denní krém, 2 x 50 ml

Koho hledáme:

  • Hledáme 750 testujících žen ve věku 35 - 64 let, které řeší projevy stárnutí pleti, a které s námi otestují výše zmíněný produkt, budou je aplikovat po celou dobou testování, tedy 8 týdnů, aby se mohly účinky produktů projevit, zatímco nebudou používat jiný produkt s účinky proti stárnutí pleti a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění online dotazníku a možným (ne povinným) sdílením na Instagramu nebo Tiktoku dle výše zmíněných parametrů. Pro řádné a každodenní používání po celou dobu testování (8 týdnů), obdržíte 2x balení denního krému Revitalift Laser X3 50 ml. 

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 750 registrovaných testujících, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Uveďte Váš věk. 

- Uveďte svou národnost

- Máte jemné vrásky, mdlou pleť nebo tmavé skvrny?

- Máte již předchozí zkušenost s produkty testované značky?

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovaným nyní používáte?

- Máte již předchozí zkušenost s produkty z řady Revitalift LASER X3 od L'Oréal Paris?

- Jaká je Vaše oblíbená pleťová kosmetika?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet? 

- Na co je Váš Instagramový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Máte účet na Facebooku? 

- Jaký je odkaz na Váš facebookový účet nebo uživatelské jméno?

Vaše odpovědi na otázky slouží pouze pro účel přihlášení do testování a výběr vhodných testujících. S odpověďmi je zacházeno s náležitou péčí v oblasti zabezpečení dat a veškeré odpovědi jsou analyzovány anonymně. Přihlášením se do testování souhlasíte s tím, že Vaše odpovědi budou analyzovány za účelem výběru testujících do tohoto testování.

Odesláním přihlášky do tohoto testování potvrzujete, že Vámi uvedený odkaz na Instagramový účet nebo uživatelské jméno patří k Vašemu profilu na Instagramu nebo Tiktoku. Berete na vědomí, že sdílení profilu patřícího třetí straně je zneužitím osobních údajů, což je v rozporu s podmínkami našeho testování a vede k automatickému vyřazení z dalšího výběru testování.

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Testované produkty po obdržení bez prodlení řádně a opakovaně každý den osobně používat po celou dobu testování, tedy 8 týdnů, aby se mohly účinky produktů projevit, zatímco nebudou používat jiný produkt s účinky proti stárnutí pleti, za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedeného data pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. NEPOVINNÝ ÚKOL: sdílet na svém veřejném instagramovém  nebo tiktokovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek a to v obou výše zmíněných fázich a termínech jim určených. 

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi a vyplnit příslušný online dotazník ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page