top of page

Přihláška k testování: L'Oréal Paris Revitalift Laser Pressed Night Cream 50 ml + Revitalift Laser krém SPF20 50 ml

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Revitalift Laser Pressed Night Cream 50 ml + Revitalift Laser krém SPF20 50 ml
Přihláška k testování: L'Oréal Paris Revitalift Laser Pressed Night Cream 50 ml + Revitalift Laser krém SPF20 50 ml

Čas a místo

02. 2. 2022 8:00 – 14. 2. 2022 23:59

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  2. 2. - 14. 2. 2021

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 29. 3. 2022

MOŽNÝ (NE POVINNÝ) VEŘEJNÝ PŘÍSPĚVEK S FOTKOU, PŘÍBĚH NEBO VIDEO S OZNAČENÍM A HASHTAGY NA INSTAGRAMU ZVEŘEJNĚTE NEJPOZDĚJI DO 29. 3. 2022

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé jsou automaticky vyřazeni z výběru testujících.

Co testujeme:

- L'Oréal Paris Revitalift Laser Pressed Cream noční krém proti stárnutí pleti s Retinolem a Niacinamidem 50 ml

- L'Oréal Paris Revitalift Laser denní krém proti vráskám SPF 20

Koho hledáme:

Hledáme 200 testujících žen ve věku 38 - 55 let, které nemají přecitlivělou pleť a nejsou těhotné a které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění online dotazníku a možným (ne povinným) zveřejněním příspěvku nebo příběhu s fotkou nebo videem z testování produktů na Instagramu s tímto označením: #lorealparis #revitaliftretinolpressedcream, #all2test, @lorealparis, @all2test

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ ZÁŽITKŮ Z TESTOVÁNÍ NA INSTAGRAMU NENÍ POVINNÉ, ALE PREFEROVANÉ. POKUD VE VAŠÍ PŘIHLÁŠCE VIDÍME OCHOTU SDÍLET I ONLINE NA INSTAGRAMU, JE VAŠE ŠANCE PRO VÝBĚR DO TESTOVÁNÍ VYŠŠÍ. 

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 200 registrovaných testujících, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Uveďte Váš věk. 

- Máte přecitlivělou pleť?

- Jste těhotná? 

- Používáte v současné chvíli jiný produkt s obsahem retinolu? 

- Máte již předchozí zkušenost s produkty testované značky?

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovaným nyní používáte?

- Jaká je Vaše oblíbená pleťová kosmetika?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet? 

- Na co je Váš Instagramový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

Vaše odpovědi na otázky slouží pouze pro účel přihlášení do testování a výběr vhodných testujících. S odpověďmi je zacházeno s náležitou péčí v oblasti zabezpečení dat a veškeré odpovědi jsou analyzovány anonymně. Přihlášením se do testování souhlasíte s tím, že Vaše odpovědi budou analyzovány za účelem výběru testujících do tohoto testování.

Odesláním přihlášky do tohoto testování potvrzujete, že Vámi uvedený odkaz na Instagramový účet nebo uživatelské jméno patří k Vašemu profilu na Instagramu. Berete na vědomí, že sdílení profilu patřícího třetí straně je zneužitím osobních údajů, což je v rozporu s podmínkami našeho testování a vede k automatickému vyřazení z dalšího výběru testování.

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Testované produkty po obdržení bez prodlení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedeného data pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. NEPOVINNÝ ÚKOL: sdílet na svém veřejném Instagramovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test.com.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi a vyplnit příslušný online dotazník ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page