top of page

Přihláška k testování: L'Oréal Paris True Match Make-up + Lash Paradise řasenka

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: L'Oréal Paris True Match Make-up + Lash Paradise řasenka
Přihláška k testování: L'Oréal Paris True Match Make-up + Lash Paradise řasenka

Čas a místo

19. 7. 2021 6:00 – 22. 7. 2021 23:00

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHALO V OBDOBÍ  19. 7. - 22. 7. 2021

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 18. 8. 2021

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Martina Ž., Zuzana   J., Žaneta S., Veronika Z., Veronika A., Denisa S., Tereza K., Tereza M.,   Šárka L., Petra H., Natálie K., Renata P., Lucie D., Lucie V., Lenka K.,   Kateřina T., Iveta D., Hana R., Anna K., Adéla K., Andrea L., Michaela B.,   Eliška J., Veronika H., Jana F.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

- L'Oréal Paris True Match tekutý make-up 30 v odstínu 2N Vanilla 30 ml

- L'Oréal Paris Lash Paradise prodlužující řasenka pro extra objem - černá 6,4 ml

Koho hledáme:

Hledáme 25 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 25 registrovaných testujících, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Jaký tón a podtón pleti podle Vás máte? 

- Máte již předchozí zkušenost s produkty True Match nebo Lash Paradise?

Vybrané testující kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do 18. 8. 2021 pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page