top of page

Přihláška k testování: L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair šampon + multifunkční sprej

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair šampon + multifunkční sprej
Přihláška k testování: L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair šampon + multifunkční sprej

Čas a místo

19. 4. 2021 11:00 SELČ – 23. 4. 2021 22:00 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHALO V OBDOBÍ  19. 4. - 23. 4. 2021

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Monika H., Natalia   P., Veronika H., Michaela A., Marta K., Mirka Š., Denisa S., Lucie B., Kateřina V., Pavla N., Martina D., Marta H., Petra O., Pavla K., Jana K., Veronika F., Lenka V., Kamila L., Anna Antonie V., Aneta J., Ilona F., Zuzana B., Olena P., Zuzana T., Sandra B., Sára H., Nikola K., Marie P., Jana H., Jitka M.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair regenerační šampon pro velmi poškozené vlasy 100 ml

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair multifunkční sprej 10v1 pro poškozené vlasy 45 ml

Koho hledáme:

Hledáme 30 testerek s poškozenými nebo velmi poškozenými vlasy, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 30 registrovaných testerek, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Máte poškozené nebo velmi poškozené vlasy?

- Máte již předchozí zkušenost s vlasovou kosmetikou L'Oréal Professionnel?

Vybrané testujícíc kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty v období 2 týdnů po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu 2 týdny po obdržení produktů. Na vyplnění dotazníků máte max. 7 dní pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page