top of page

Přihláška k testování: Max Factor Makeup Mix

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Max Factor Makeup Mix
Přihláška k testování: Max Factor Makeup Mix

Čas a místo

27. 5. 2024 9:00 SELČ – 02. 6. 2024 23:59 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé jsou automaticky vyřazení z výběru testujících.

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  27. 5. - 2. 6. 2024

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 1. 7. 2024

PODROBNÉ INSTRUKCE KE SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU:

1. TERMÍN PRO SDÍLENÍ: NEJPOZDĚJI DO 1. 7. 2024

2. FORMÁT SDÍLENÍ: REELS NA INSTAGRAMU NEBO VIDEO NA TIKTOKU

3. POVINNÉ HASHTAGY A OZNAČENÍ: @all2test, #all2test, #maxfactorczsk

4. DOBROVOLNÉ HASHTAGY: #tipnakosmetiku, #makeup

5. MOŽNOSTI VIDEA:

a. Produktové recenze PŘEDTÍM/POTOM, kde ukážete a zároveň zmíníte (slovem nebo textem) benefity (také odstíny) produktů na pleti, rtech nebo řasách

b. Makeup tutorial, kde aplikujete testované produkty a zároveň zmiňujete benefity testovaných produktů včetně jejich odstínů

6. UPOZORNĚNÍ:

VE VIDEU JE ZAKÁZÁNO UKAZOVAT NEBO ZMIŇOVAT PRODUKTY JINÝCH ZNAČEK! DĚKUJEME, ŽE SE VE SVÝCH VIDEÍCH VĚNUJETE PŘEDEVŠÍM TESTOVANÝM PRODUKTŮM

7. POČET SDÍLENÝCH VIDEÍ: Více videí, ideálně pro každý produkt zvlášť

Co testujeme:

1. Max Factor Masterpiece Lash Wow 2 v 1 řasenka 5 ml

2. Max Factor False Lash XXL řasenka 12 ml

3. Max Factor Facefinity All Day Flawless korektor 7.8 ml - výběr ze 2 odstínů: 10 nebo 20

4. Max Factor Facefinity kompaktní pudr 10 g - odstín 003 Natural + náplň 006 Golden

5. Max Factor 2000 Calorie lesk na rty 3.7 ml – k testování 3 odstíny: 000 Melting Ice, 075 Pink Fizz a 105 Berry Sorbet

6. Max Factor korektor očního okolí Miracle Pure 10 ml - odstín 01 Rose

UDĚLÁME MAXIMUM PRO TO, ABY KAŽDÁ VYBRANÁ TESTUJÍCÍ ZÍSKALA TY ODSTÍNY TESTOVANÝCH PRODUKTŮ, KTERÉ PREFERUJE V PŘIHLAŠOVACÍM FORMULÁŘI. BOHUŽEL TO VŠAK VZHLEDEM K LIMITOVANÝM KUSŮM PRODUKTŮ V DANÝCH ODSTÍNECH NEMŮŽEME ZARUČIT.

Koho hledáme:

Hledáme 125  testujících žen, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktů vyplněním online dotazníku a sdílením reels nebo videí dle výše uvedených instrukcí na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 125 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Máte již předchozí zkušenost s produkty testované značky?

- Jaký je Váš rok narození?

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovaným nyní používáte?

- Který z odstínů korektoru Max Factor Facefinity All Day Flawless byste ráda otestovala?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

- Souhlasíte s tím, že budete testované produkty používat pravidelně po celou dobu testování (2 týdny) a teprve následně vyplníte online dotazník?

- Souhlasíte s tím, že si pečlivě projdete úplné instrukce ke sdílení na Instagramu a Tiktoku (viz úplné podmínky testování) a budete sdílet veřejně reels nebo videa dle daných instrukcí?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé jsou automaticky vyřazení z výběru testujících.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to vyplněním  online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazníky je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedených dat pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (video/reel) dle výše popsaných instrukcí s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit oba příslušné online dotazníky a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page