top of page

Přihláška k testování: Miss Sporty Makeup Mix

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Miss Sporty Makeup Mix
Přihláška k testování: Miss Sporty Makeup Mix

Čas a místo

17. 10. 2023 15:07 SELČ – 22. 10. 2023 23:59 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  17. 10. - 22. 10. 2023

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 26. 11. 2023 

PODROBNÉ INSTRUKCE KE SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU VČETNĚ SOUTĚŽE O 7 BALÍČKŮ MISS SPORTY:

1. TERMÍN PRO SDÍLENÍ: NEJPOZDĚJI DO 26. 11. 2023

2. FORMÁT SDÍLENÍ: REELS NA INSTAGRAMU NEBO VIDEO NA TIKTOKU

3. POVINNÉ HASHTAGY A OZNAČENÍ: #misssportyczsk; #misssportytesting, #all2test, @all2test, @miss_sporty_CZSK

4. DOBROVOLNÉ HASHTAGY: #tipnakosmetiku,  #makeup, #perfecttolast, #naturallyperfect, #colortolast, #studiolash

5. MOŽNOSTI VIDEA: 

     a. Produktová recenze  PŘEDTÍM/POTOM, kde ukážete a zároveň zmíníte (slovem nebo textem) benefity (také odstíny) produktů na pleti, rtech nebo řasách

     b. Makeup tutorial, kde aplikujete testované produkty a zároveň zmiňujete benefity testovaných produktů včetně jejich odstínů

6. UPOZORNĚNÍ: !!!VE VIDEU JE ZAKÁZÁNO UKAZOVAT NEBO ZMIŇOVAT PRODUKTY JINÝCH ZNAČEK!!! VE SVÝCH VIDEÍCH SE VĚNUJTE TESTOVANÝM PRODUKTŮM A NE ALL2TEST. JSME RÁDI, ŽE JSTE ZA NÁS RÁDI, ALE JSOU TO TESTOVANÉ PRODUKTY, OČ TU BĚŽÍ. :)

7. POČET SDÍLENÝCH VIDEÍ: 

Samostatné video pro každou oblast líčení, tzn. 3 videa celkem:

1 video pro řasenky

1 video pro rtěnky a tužky (všechny 3 odstíny) - Nezapomeňte uvést, že je k dispozici více odstínů v obchodech (dm, Teta drogerie, Rossmann)

1 video pro tvář (make-up a korektor)

Je možná i kombinace produktů ve videu (líčení obličeje + řasenka; řasenka + rtěnka atd.) 

8. DŮLEŽITÁ POZNÁMKA: ALESPOŇ V JEDNOM Z VIDEÍ NEZAPOMEŇTE ZMÍNIT CELÝ OBSAH  TESTOVANÉHO BALÍČKU 

9. MŮŽETE I VYHRÁT!  BUĎTE KREATIVNÍ, SDÍLEJTE A VYHRAJTE BALÍČKY MISS SPORTY!

Všechni vybrané testující se navíc mohou účastnit soutěže o 7 balíčků 10 rtěnek Miss Sporty Matte to Last! Balíčky vyhraje 5 českých testujících a 2 slovenské testující, jejichž online sdílené a řádně označené reels na Instagramu nebo Tiktok videa (#misssportyczsk; #misssportytesting, #all2test, @all2test, @miss_sporty_CZSK) z testování níže uvedených produktů splní veškeré výše zmíněné instrukce ke sdílení a budou mít poslední den testování (19. 11. 2023) největší počet shlednutí! Kompletní podmínky soutěže naleznete zde.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

1. Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic řasenka

2. Miss Sporty Naturally Perfect Vol. 1 řasenka

3. Miss Sporty Color to Last rtěnka - ve 3 odstínech: 102, 104, 201

4. Miss Sporty Matte to Last tužka na rty - ve 3 odstínech: 110 MOCHA, 300 RED, 400 MAUVE

5. Miss Sporty Perfect to Last 24H make-up - NA VÝBĚR ZE 3 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ: 

               -  100

               -  101

               -  200

6. Miss Sporty Perfect to Last korektor - NA VÝBĚR ZE 3 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ:

                 - 10

                 - 30

                 - 40

Koho hledáme:

Hledáme 125  testujících žen ve věku 18-30 let, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktů vyplněním online dotazníku a sdílením reels nebo videí dle výše uvedených instrukcí na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 125 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Který z odstínů make-upu Perfect to Last 24H byste ráda otestovala?

- Který z odstínů Perfect to Last korektoru byste ráda otestovala? 

- Máte již předchozí zkušenost s kosmetikou značky Miss Sporty?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

- Chcete se účastnit soutěže o 7 balíčků 10 rtěnek Miss Sporty Matte to Last? 

- Souhlasíte s tím, že budete testované produkty používat pravidelně po celou dobu testování (1 týden) a teprve následně vyplníte online dotazník?

- Souhlasíte s tím, že si pečlivě projdete úplné instrukce ke sdílení na Instagramu a Tiktoku (viz úplné podmínky testování) a budete sdílet veřejně videa dle daných instrukcí?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to vyplněním  online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazníky je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedených dat pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (video/reel) dle výše popsaných instrukcí s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit oba příslušné online dotazníky a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page