top of page

Přihláška k testování: o.b.® ProComfort™ Mini & o.b.® ProComfort™ Normal & o.b.® ExtraProtect Super

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: o.b.® ProComfort™ Mini & o.b.® ProComfort™  Normal & o.b.® ExtraProtect Super
Přihláška k testování: o.b.® ProComfort™ Mini & o.b.® ProComfort™  Normal & o.b.® ExtraProtect Super

Čas a místo

28. 11. 2022 10:00 SEČ – 04. 12. 2022 23:59 SEČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  28. 11. - 4. 12. 2022

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 12. 2. 2022

(DO 18 LET TESTUJÍCÍ NEPOVINNÉ) - VEŘEJNÉ SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU USKUTEČNIT NEJPOZDĚJI DO: 12. 2. 2022, A TO ALESPOŇ JEDNÍM Z UVEDENÝCH FORMÁTŮ: PŘÍSPĚVEK S FOTKOU/VIDEEM, PŘÍBĚH NEBO VIDEO/REEL, S POVINNÝM OZNAČENÍM A HASHTAGY: #all2test, #ob, #obtampony, @tampony_o.b._czsk, @all2test

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme - s možným (nepovinným) přihlédnutím na preferenci testujících:

Dívky ve věku 13 – 18 let obdrží:

1. o.b.® ProComfort™ Mini tampony pro slabou menstruaci 32 ks

2. o.b.® ProComfort™ Normal tampony pro střední až silnou menstruaci 16 ks

Ženy ve věku 19 - 24 let obdrží:

1. o.b.® ProComfort™ Normal tampony pro střední až silnou menstruaci 32 ks

2. o.b.® ExtraProtect Super tampony pro silnou menstruaci 16 ks

Testované tampony zařaďte do své osobní rutiny a používejte je po dobu 2 menstruačních cyklů pro napsání recenzí a sdílení online (nepovinné), viz výše, nejpozději do 12. 2. 2022. 

ZÍSKANÁ BALENÍ NEMUSÍ PLNĚ POKRÝT POTŘEBU HYGIENICKÝCH POMŮCEK BĚHEM VAŠÍ MENSTRUACE PO DOBU URČENOU K TESTOVÁNÍ, JELIKOŽ JE INTENZITA MENSTRUACE U ŽEN/DÍVEK INDIVIDUÁLNÍ. PŘI POUŽÍVÁNÍ TESTOVANÝCH TAMPONŮ POSTUPUJTE DLE PŘILOŽENÝCH LETÁKŮ V ZÍSKANÝCH BALENÍCH.

Odeslaním příhlášky do testování potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Je-li Vám méně než 18 let, odesláním přihlášky do tohoto testování potvrzujete následující:

- Váš zákonný zástupce se seznámil se Všeobecnými podmínkami testování All2test, těmto podmínkám rozumí, bez výhrad s nimi souhlasí a s těmito podmínkami seznámil i Vás.

- Váš zákonný zástupce si není vědom žádných zdravotních či jiných důvodů, které by Vám bránily se tohoto testování účastnit.

- Váš zákonný zástupce souhlasí s tím, že se tohoto testování účastníte dobrovolně, na vlastní nebezpečí a odpovědnost.

Koho hledáme:

Hledáme 100 testujících ve věku 13-24 let, které prozatím nemají zkušenost s použitím tamponů a které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktů vyplněním online dotazníku a sdílením ( do 18 let nepovinné) alespoň jednoho z formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 100 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Kolik je Vám let?

- Máte předchozí zkušenost s používáním tamponů?

- Jaké hygienické pomůcky v období menstruace v současné době používáte?

- Máte již předchozí zkušenost s produkty testované značky?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Na co je Váš Instagramový nebo TikTokový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení zařadit do své pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikovaných objektivních recenzí v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedeného data pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. DO 18 LET TESTUJÍCÍ NEPOVINNÉ: sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněného produktu, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit příslušný online dotazník a sdílet (do 18 let testující nepovinné) veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page