top of page

út 02. 11.

|

Doručení produktů zdarma dopravcem

Přihláška k testování: Redken Color Extend Magnetics šampon + kondicionér po zářivou barvu vlasů

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Redken Color Extend Magnetics šampon + kondicionér po zářivou barvu vlasů
Přihláška k testování: Redken Color Extend Magnetics šampon + kondicionér po zářivou barvu vlasů

Čas a místo

02. 11. 2021 14:00 – 09. 11. 2021 9:30

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  2. 11. - 9. 11. 2021

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 28. 11. 2021

VEŘEJNÝ PŘÍSPĚVEK S FOTKOU, OZNAČENÍM A HASHTAGY NA INSTAGRAMU JE TŘEBA ZVEŘEJNIT NEJPOZDĚJI DO 28. 11. 2021

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Aneta M., Michaela K., Aneta M., Viktória M., Natálie P., Li H., Václava H., Michaela P., Kristyna S., Kateřina S., Eva K., Petra M., Sabina Š., Stanislava K., Michaela Š., Eliška H., Kateřina D., Lucie S., Patricie J., Gioia C.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

- Redken Color Extend Magnetics šampon pro zářivou barvu vlasů 300 ml

- Redken Color Extend Magnetics kondicionér pro zářivou barvu vlasů 300 ml

Koho hledáme:

Hledáme 20 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku a zveřejněním příspěvku s fotkou z testování produktů s níže specifikovanými hashtagy a označením. 

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 20 registrovaných testujících, kteří/které mají veřejný účet na Instagramu a v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Jaká je Vaše oblíbená vlasová kosmetika? 

- Máte již předchozí zkušenost s produkty značky Redken?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet? 

- Na co je Váš Instagramový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

Vaše odpovědi na otázky slouží pouze pro účel přihlášení do testování a výběr vhodných testujících. S odpověďmi je zacházeno s náležitou péčí v oblasti zabezpečení dat a veškeré odpovědi jsou analyzovány anonymně. Přihlášením se do testování souhlasíte s tím, že Vaše odpovědi budou analyzovány za účelem výběru testujících do tohoto testování.

Odesláním přihlášky do tohoto testování potvrzujete, že Vámi uvedený odkaz na Instagramový účet nebo uživatelské jméno patří k Vašemu profilu na Instagramu. Berete na vědomí, že sdílení profilu patřícího třetí straně je zneužitím osobních údajů, což je v rozporu s podmínkami našeho testování a vede k automatickému vyřazení z dalšího výběru testování.

Vybrané testující kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do 28. 11. 2021 pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém účtu příspěvek nebo příběh s fotkou z testování výše zmíněných produktů s  hashtagy #redken a #all2test a označením stránek @redken a @all2test, a to nejpozději do 28. 11. 2021 pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému zveřejnění příspěvku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a vyzkoušet a seznámit se s výše zmíněnými produkty, napsat recenzi a sdílet veřejný příspěvek s fotkou a označením na svém účtu na Instagramu ve výše uvedeném časovém termínu.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page