top of page

Přihláška k testování: Reebok - 3 sety různých vůní pro ženy dle Vašeho výběru

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Reebok - 3 sety různých vůní pro ženy dle Vašeho výběru
Přihláška k testování: Reebok - 3 sety různých vůní pro ženy dle Vašeho výběru

Čas a místo

28. 8. 2023 12:40 SELČ – 02. 9. 2023 10:20 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  28. 8. - 2. 9. 2023

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 29. 9. 2023 

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU JE TŘEBA USKUTEČNIT NEJPOZDĚJI DO: 29. 9. 2023,

A TO ALESPOŇ JEDNÍM Z UVEDENÝCH FORMÁTŮ: PŘÍSPĚVEK S FOTKOU/VIDEEM, PŘÍBĚH NEBO VIDEO/REEL, S POVINNÝM OZNAČENÍM A HASHTAGY: #reebok_czsk, #reebok, #all2test, @all2test

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

SDÍLEJTE SVÉ DOJMY Z TESTOVÁNÍ NA INSTAGRAMU A TIKTOKU A VYHRAJTE 5 BALÍČKŮ V HODNOTĚ 3 000 KČ!

Všechny vybrané testující se navíc mohou účastnit soutěže o 5 balíčků produktů Reebok v hodnotě 1500 Kč (50 EUR) a 5 dárkových poukazů v hodnotě 1500 Kč na cokoliv na e-shopu Footshop (www.footshop.cz) s širokým výběrem sportovního a módního oblečení, bot a doplňku včetně značky Reebok. Výherci soutěže se stane 5 soutěžících, jejichž řádně označené sdílené příspěvky (#reebok_czsk, #reebok, #all2test, @all2test) z testování níže uvedených produktů na Instagramu nebo Tiktoku budou vybrány týmem značky Reebok jako nejlepší zveřejněné příspěvky! Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

K jakým setům na testování se můžete přihlásit? 

A. Set Reebok Move Your Spirit

1. Toaletní voda pro ženy Move Your Spirit 100 ml

2. Tělový deodorant ve spreji Move Your Spirit 150 ml

3. Sprchový gel Move Your Spirit pro ženy 250 ml

4. Tělová mlha Revitalizing Boost pro ženy 250 ml

B. Set Reebok Cool Your Body

1. Toaletní voda pro ženy Cool Your Body 100 ml

2. Tělový deodorant ve spreji Cool Your Body150 ml

3. Sprchový gel Cool Your Body pro ženy 250 ml

4. Tělová mlha Ultra Cooling Relief pro ženy 250 ml  

C. Set Reebok Inspire Your Mind

1. Toaletní voda pro ženy Inspire Your Mind 100 ml

2. Tělový deodorant ve spreji Inspire Your Mind 150 ml

3. Sprchový gel Inspire Your Mind pro ženy 250 ml

4. Tělová mlha Captivating Glow pro ženy 250 ml 

Koho hledáme:

Hledáme 25  testujících pro každý set, celkem tedy 75 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktu vyplněním online dotazníku a sdílením alespoň jednoho z formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 75 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Který ze 3 setů  byste ráda otestovala?

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovaným nyní používáte?

- Jaká je Vaše oblíbená kosmetická značka každodenní péče?

- Máte již předchozí zkušenost s kosmetikou značky Reebok ?

- Chcete se v rámci testování účastnit soutěže o balíček se značkou Reebok?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Na co je Váš Instagramový nebo TikTokový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to vyplněním  online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazníky je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedených dat pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit oba příslušné online dotazníky a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page