top of page

Přihláška k testování: RIMMEL LONDON Makeup Mix

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: RIMMEL LONDON Makeup Mix
Přihláška k testování: RIMMEL LONDON Makeup Mix

Čas a místo

18. 10. 2023 11:08 SELČ – 22. 10. 2023 23:59 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  18. 10. - 22. 10. 2023

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 26. 11. 2023 

PODROBNÉ INSTRUKCE KE SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU:

1. TERMÍN PRO SDÍLENÍ: NEJPOZDĚJI DO 26. 11. 2023

2. FORMÁT SDÍLENÍ: REELS NA INSTAGRAMU NEBO VIDEO NA TIKTOKU

3. POVINNÉ HASHTAGY A OZNAČENÍ: #rimmellondon; #rimmeltesting, #all2test, @all2test

4. DOBROVOLNÉ HASHTAGY: #tipnakosmetiku, #makeup, #thrillseeker, #megamatte, #staymatte, #lastingfinish

5. MOŽNOSTI VIDEA: 

     a. Produktová recenze  PŘEDTÍM/POTOM, kde ukážete a zároveň zmíníte (slovem nebo textem) benefity produktů na pleti, rtech nebo řasách 

     b. Makeup tutorial, kde aplikujete testované produkty a zároveň zmiňujete benefity testovaných produktů

6. UPOZORNĚNÍ: !!!VE VIDEU JE ZAKÁZÁNO UKAZOVAT NEBO ZMIŇOVAT PRODUKTY JINÝCH ZNAČEK!!! VE SVÝCH VIDEÍCH SE VĚNUJTE TESTOVANÝM PRODUKTŮM A NE ALL2TEST. JSME RÁDI, ŽE JSTE ZA NÁS RÁDI, ALE JSOU TO TESTOVANÉ PRODUKTY, OČ TU BĚŽÍ. :)

7. POČET SDÍLENÝCH VIDEÍ: 

Samostatné video pro každou oblast líčení, tzn. 4 videa celkem:

1 video pro řasenku

1 video pro tvář (korektor, make-up, pudr)

1 video pro rtěnky (všechny 3 odstíny)

1 video pro produkty na nehty (2v1 a 7v1)

Je možná i kombinace produktů ve videu (líčení obličeje + řasenka; řasenka + rtěnka atd.)

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

1. RIMMEL LONDON Thrill Seeker Pitch Black řasenka pro prodloužení a objem řas 

2. RIMMEL LONDON Lasting Finish 35H dlouhotrvající hydratační make-up 30 ml - NA VÝBĚR ZE 3 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ: 

               -  103 TRUE IVORY

               -  200 SOFT BEIGE

               -  303 HONEY 

3. RIMMEL LONDON Lasting Mega Matte lehká tekutá matná rtěnka 16h 7,4 ml - ve 3 odstínech: Coral Sass, Rose & Shine a Fire Starter 

4. RIMMEL LONDON THE MULTI-TASKER CONCEALER Tekutý korektor 2v1 - NA VÝBĚR ZE 2 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ:

                 - 020 FAIR 

                 - 040 IVORY 

5. RIMMEL LONDON Stay Matte Zmatňující pudr - odstín 001 Transparent 14 g 

6. RIMMEL LONDON NAIL NURSE 2 IN 1 Podkladový lak a zpevňovač nehtů v jednom 12 ml 

7. RIMMEL LONDON NAIL NURSE 7 IN 1 Multi pečující lak na nehty 7 v 1 12 ml

Koho hledáme:

Hledáme 125  testujících žen ve věku 18-35 let, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktů vyplněním online dotazníku a sdílením reels nebo videí dle výše uvedených instrukcí na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 125 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Který z odstínů make-upu Long Lasting 35H byste ráda otestovala?

- Který z odstínů MULTITASKER korektoru byste ráda otestovala? 

- Máte již předchozí zkušenost s kosmetikou značky RIMMEL LONDON?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

- Souhlasíte s tím, že budete testované produkty používat pravidelně po celou dobu testování (1 týden) a teprve následně vyplníte online dotazník?

- Souhlasíte s tím, že si pečlivě projdete úplné instrukce ke sdílení na Instagramu a Tiktoku (viz úplné podmínky testování) a budete sdílet veřejně videa dle daných instrukcí?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to vyplněním  online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazníky je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedených dat pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (video/reel) dle výše popsaných instrukcí s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit oba příslušné online dotazníky a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page