top of page

Přihláška k testování: Wella Color Perfect 7 permanentní barva na vlasy - na výběr z 20 různých odstínů

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Wella Color Perfect 7 permanentní barva na vlasy - na výběr z 20 různých odstínů
Přihláška k testování: Wella Color Perfect 7 permanentní barva na vlasy - na výběr z 20 různých odstínů

Čas a místo

24. 6. 2024 9:00 SELČ – 30. 6. 2024 23:50 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ 24. 6. - 30. 6. 2024

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 12. 8. 2024

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU, FACEBOOKU NEBO TIKTOKU JE TŘEBA USKUTEČNIT NEJPOZDĚJI DO: 12. 8. 2024,

A TO ALESPOŇ JEDNÍM Z UVEDENÝCH FORMÁTŮ: PŘÍSPĚVEK S FOTKOU/VIDEEM, PŘÍBĚH NEBO VIDEO/REEL, S POVINNÝM OZNAČENÍM A HASHTAGY: @all2test, @wellaflex_cz_sk, #all2test, #wellacolorperfect, #wellacolorant, #colorperfect, #wella, #wellaflexczsk

DĚKUJEME, ŽE NEUVÁDÍTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

Wella Color Perfect 7 permanentní barva na vlasy - na výběr z 20 různých odstínů:

1/0   Černá   

2/8 Modročerná

3/0 Tmavě   hnědá   

3/1 Tmavě   popelavá hnědá   

4/0 Středně   hnědá   

4/15 Studená   hnědá   

5/0 Světle   hnědá   

6/0 Tmavá   blond   

6/73   Karamelová čokoláda   

6/74 Tmavě   jantarová blond   

7/0 Středně   blond   

7/18 Studená   perlová blond   

8/0 Světlá   blond   

8/1 Světlá   popelavá blond   

8/18 Světlá   perlová blond   

9/0 Ultra   světlá blond   

9/1 Velmi   světlá popelavá blond   

10/0 Platinová   blond   

77/44   Vulkanická červená   

12/1 Ultra   světlá popelavá blond

Koho hledáme:

Právě nyní hledáme 100 testujících žen, které si rády barví vlasy doma, a které s námi otestují výše zmíněný produkt, seznámí se s jeho vlastnostmi a účinky, obarví si vlasy, po 2 týdnech aplikují unikátní reaktivátor barvy, který je součástí balení a následně se s námi podělí o své hodnocení z testováného produktu vyplněním online dotazníku a sdílením alespoň jednoho z formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 100 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Který z odstínů barvy na vlasy byste chtěla otestovat?

- Barvíte si vlasy doma? 

- Jaký je Váš rok narození?

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovaným nyní používáte?

- Máte již předchozí zkušenost s produkty testované značky?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Na co je Váš Instagramový nebo TikTokový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

- Souhlasíte s tím, že obratem po obdržení aplikujete barvu na své vlasy, 2 týdny po barvení použijete unikátní reaktivátor barvy, který je součástí balení, a následně po 1 týdnu vyplníte online dotazník? 

- Souhlasíte s tím, že po celou dobu testování nebudete používat jiné podobné produkty s podobnými účinky pro viditelný efekt testovaných produktů?

- Souhlasíte s tím, že budete min. 1x sdílet své dojmy z testovaných produktů na Instagramu nebo Tiktoku dle pravidel testování?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedeného data pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém, Facebookovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněného produktu, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit příslušný online dotazník a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page