top of page

Přihláška k testování: Wellaton Intense permanentní barva na vlasy & Wellaflex Wild Berry Touch suchý šampon

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Wellaton Intense permanentní barva na vlasy & Wellaflex Wild Berry Touch suchý šampon
Přihláška k testování: Wellaton Intense permanentní barva na vlasy & Wellaflex Wild Berry Touch suchý šampon

Čas a místo

25. 4. 2023 9:30 SELČ – 30. 4. 2023 23:59 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  25. 4. - 30. 4. 2023

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 9. 6. 2023

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU JE TŘEBA USKUTEČNIT NEJPOZDĚJI DO: 9. 6. 2023,

A TO ALESPOŇ JEDNÍM Z UVEDENÝCH FORMÁTŮ: PŘÍSPĚVEK S FOTKOU/VIDEEM, PŘÍBĚH NEBO VIDEO/REEL, S POVINNÝM OZNAČENÍM A HASHTAGY: #wellaton, #casnakrasnevlasy, #wellaflex_cz_sk, #wella, #all2test, @wellaflex_cz_sk, @all2test

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

10 TESTUJÍCÍCH S NEJLEPŠÍM SDÍLENÝM PŘÍSPĚVKEM NAVÍC ZÍSKÁ BALÍČEK S PRODUKTY WELLA V HODNOTĚ 1200 Kč!

Všichni testující se navíc mohou účastnit soutěže o 10 balíčků obsahujících kompletní rutinu péče o vlasy a stylingu Wella společně s 5 baleními barvy na vlasy Wellaton Intense (ve svém zvoleném odstínu) v celkové minimální hodnotě 1200 Kč!

Výherci soutěže se stanou ty testující, jejichž online sdílené příspěvky z testování barvy na vlasy Wellaton Intense na Instagramu nebo Tiktoku, které splňují podmínky sdílení popsané níže, budou vybrány týmem značky Wella jako nejlepší zveřejněné příspěvky (post, reels, story nebo tiktok video)! Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

1. Wellaton Intense permanentní barva na vlasy s novým složením s arganovým olejem 110 ml - na výběr z 16 odstínů

2/0 ČERNÁ

4/0 STREDNĚ HNĚDÁ

5/0 SVĚTLE HNĚDÁ

5/4 KAŠTANOVÉ POKUŠENÍ

6/0 TMAVÁ BLOND

6/7 MAGNETICKÁ ČOKOLÁDA

6/45 ZÁRIVÁ ČERVENÁ

7/0 STREDNĚ BLOND

7/7 MĚDĚNÁ HNĚDÁ

8/0 SVĚTLÁ BLOND

8/1 SVETLÁ POPELAVÁ BLOND

9/0 EXTRA SVĚTLÁ BLOND

9/1 SPECIÁLNE SVETLÁ POPELAVÁ BLOND

9/3 ZÁŘIVĚ ZLATÁ BLOND

10/0 ULTRA SVETLÁ BLOND

10/81 ULTRA SVETLÁ POPELAVÁ BLOND

2. Wellaflex Wild Berry Touch suchý šampon s jemnou květinovou parfemací 180 ml

Koho hledáme:

Hledáme 100 testujících žen nad 35 let, které používají permanentní barvy a otestují s námi výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktů vyplněním online dotazníku a sdílením alespoň jednoho z formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 100 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Používáte permanetní barvy na vlasy pravidelně?

- Máte šediny? 

- Barvíte si vlasy doma?  

- Vyberte odstín, který chcete otestovat.

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovaným nyní používáte?

- Máte již předchozí zkušenost s produkty testované značky?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Na co je Váš Instagramový nebo TikTokový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

- Chcete se zůčastnit soutěže o nejlepší sdílený příspěvek na soc. sítích?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedeného data pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněného produktu, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit příslušný online dotazník a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page