top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 1. 4. - 8. 4. 2024 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

Garnier Fructis Vitamin C & Strength Biotin Hair Bomb & Goodbye Damage Keratin Hair Bomb

Ultra posilující maska pro slabé vlasy, 320 ml + maska pro poškozené vlasy s technologií keratinového komplexu, 320 ml

HEADER2.png

Právě nyní hledáme 100 testujících s poškozenými, zeslabenými, dlouhými vlasy s roztřepenými konečky, které s námi otestují výše zmíněné masky na vlasy od Garnier a zařadí je do své každodenní pečující rutiny. Staňte se jedním nebo jednou z vybraných testujících, seznamte se s produkty, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování, tj. 2 týdny a podělte se s námi o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

TESTOVANÉ PRODUKTY:

4fb9ec3240f565996cc26947a1e61df7c918adc5.png

Garnier Fructis Vitamin & Strength Ultra posilující Biotin Hair Bomb maska pro slabé vlasy, 320 ml

Technologie obohacená o 19 % posilující komplex + Vitamin C (7) + Biotin posiluje vlasová vlákna a pomáhá redukovat vypadávání vlasů (6) a odolá až 4 500 tahů hřebenem (5).

Velikost testovaného balení: 320 ml

POPIS PRODUKTU:

Ultra posilující Biotin Hair Bomb maska pro slabé vlasy s účinnou inovativní technologií. Technologie obohacená o 19 % posilující komplex + Vitamin C (7) + Biotin posiluje vlasová vlákna a pomáhá redukovat vypadávání vlasů (6) a odolá až 4 500 tahů hřebenem (5). Složení obsahuje červený pomeranč, díky kterému jsou vlasy viditelně plnější a silnější. Nezatěžuje vlasy!

(5) Instrumentální test. (6) V důsledku lámavosti. (7) Derivát.

REDUKCE VYPADÁVÁNÍ VLASŮ V DŮSLEDKU LÁMAVOSTI,

PRO VIDITELNĚ SILNĚJŠÍ A PLNĚJŠÍ VLASY

BIOTIN_FULL.png

Použití:

1. Do navlhčených rukou naberte dostatečné množství masky. 2. Přikládejte dlaně k sobě pro aktivaci obnovujících vláken. 3. Naneste do délek umytých a mokrých vlasů na závěr vaší vlasové rutiny. Nechte několik minut působit a potom opláchněte. V případě zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

63c387d1c87698841cbf6aaf2e91ffe4aefa002e.png

Garnier Fructis Goodbye Damage Keratin Hair Bomb Maska na vlasy, 320 ml

Intenzivně vyplňuje a posiluje vlasové vlákno. Vlasy jsou viditelně silnější a odolnější.

Velikost testovaného produktu: 320 ml

POPIS PRODUKTU:

Keratin Hair Bomb maska pro poškozené vlasy (2) s technologií keratinového komplexu. Technologie s 14 % keratinového komplexu a s marulovým olejem doplňuje keratin pro až 94 % méně poškozených vlasů (1). Aktivní látka proniká až do hloubky 10 vrstev (3). Intenzivně vyplňuje a posiluje vlasové vlákno. Vlasy jsou viditelně silnější a odolnější. Přináší až 2x méně roztřepených konečků (3), až 7x hebčí vlasy na dotek (3) a až 10x odolnější vlasy (3).

 (1) Instrumentální test po 10 aplikacích produktů celé rutiny z této řady: péče, šampon a maska. (2) Poškození v důsledku česání, instrumentální test. (3) Instrumentální test.

AŽ 2X MÉNĚ ROZTŘEPENÝCH KONEČKŮ, AŽ 7X HEBŠÍ VLASY
NA DOTEK, AŽ 10X ODOLNĚJŠÍ VLASY(3)

KERATIN_FULL.png

Použití:

Na závěr vlasové rutiny naneste v dostatečném množství na umyté, mokré vlasy. Nechte několik minut působit a potom opláchněte. V případě zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

bottom of page