top of page
header.png

Termín prihlášok: 5. február - 18. február 2024

TESTUJTE S NAMI ZADARMO:

Indulona ATOPIREDU

Ošetrujúci telový krém 200 ml

FULL1.png

OBJAVTE S NAMI VYSOKO ÚČINNÝ TELOVÝ KRÉM ŠPECIÁLNE VYVINUTÝ PRE STAROSTLIVOSŤ O EXTRÉMNE SUCHÚ A CITLIVÚ POKOŽKU SO SKLONOM K ATOPII.

VHODNÝ NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE. PRE CELÚ RODINU, VHODNÝ PRE BÁBÄTKÁ. PRE VŠETKY TYPY POKOŽKY.

Vysoko účinný telový krém bol špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o extrémne suchú a citlivú pokožku so sklonom k atopii. Pomáha zmierniť príznaky extrémne suchej pokožky - vysušenie, drsnosť a svrbenie. Tento krém je tiež vhodný pre jemnú pokožku bábätiek – okamžite upokojuje a pomáha zmierniť vyrážku pod plienkami.

Práve teraz hľadáme 100 slovenských žien s atopickým ekzémom a 100 slovenských matiek s deťmi, ktoré nosia plienky a tiež trpia atopickým ekzémom, ktoré s nami otestujú uvedený produkt, budú ho pravidelne používať na sebe alebo na svojom dieťati podľa účelu použitia produktu počas celého testovacieho obdobia, t. j. 3 týždňov, pričom nebudú používať iný produkt s podobnými účinkami, aby sa mohli prejaviť účinky testovaného produktu a potom sa s nami podelia o svoje hodnotenie vyplnením online dotazníka.

1

REGISTRUJETE SA
ZADARMO

Ak ešte nie ste zaregistrovaní, musíte sa najprv zaregistrovať tu.

Zaberie to minútu

a nič to nestojí!

2

PRIHLÁSTE SA
NA TESTOVANIE

Chcete sa podieľať na testovaní uvedených produktov? Stačí sa zaregistrovať do testovania nižšie na tejto stránke! Jednoducho, online a úplne zadarmo.

3

SKÚŠAJTE
A OBJAVUJTE

Ak ste jedným z vybraných testujúcich, pošleme vám produkty na testovanie bezplatne prepravcom na vami zvolené miesto. Potom sa už len musíte oboznámiť s výrobkami a začať testovať.

4

ZDIELAJTE SA S NÁMI
VAŠE DOJMY

Dajte nám vedieť, ako sa vám výrobky páčili podľa pravidiel tohto testovania, ktoré nájdete v časti prihlásenia do testovania. Jednoducho, úprimne a predovšetkým autenticky.

TESTOVANÉ PRODUKTY:

INDULONA-ATOPIREDU-BODY-CREAM-200ml.png

Indulona ATOPIREDU

Ošetrujúci telový krém 200 ml

- pomáha dodať komfort pokožke so sklonom k atópii

- zmierňuje vysušenie, drsnosť a pocit svrbenia

- pomáha upokojiť pokožku pod plienkami

- vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko alergických reakcií

-bez parfumácie

- testované dermatológmi

- 48H hydratácia

Veľkosť testovaného balenia: 200 ml

POPIS PRODUKTU:

Vysoko účinný telový krém bol špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o extrémne suchú a citlivú pokožku so sklonom k atopii. Pomáha zmierniť príznaky extrémne suchej pokožky - vysušenie, drsnosť a svrbenie. Tento krém je tiež vhodný pre jemnú pokožku bábätiek – okamžite upokojuje a pomáha zmierniť vyrážku pod plienkami.

Ošetrujúci telový krém INDULONA ATOPIREDU bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytol pokročilú starostlivosť prejavom extrémne suchej pokožky. Vysoko hydratačné a upokojujúce zloženie bez parfumácie pomáha dodať komfort citlivej pokožke so sklonom k atópii. Okamžite pomáha zmierniť vysušenie, drsnosť a pocit svrbenia. So 45 % vazelíny a 3,8 % lanolínu poskytuje pokožke dlhotrvajúcu ochranu, pomáha obnoviť jej ochrannú bariéru, hydratuje a tým napomáha hojeniu suchej pokožky a zanecháva ju hydratovanú po dobu 48 hodín. Vhodný na každodenné použitie. Pre celú rodinu, vhodný pre bábätká. Pre všetky typy pokožky. Bez parfumácie. Dermatologicky testované. Testované pod dohľadom pediatra. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko alergických reakcií.

VYSOKO ÚČINNÝ TELOVÝ KRÉM ŠPECIÁLNE VYVINUTÝ

PRE STAROSTLIVOSŤ O EXTRÉMNE SUCHÚ

A CITLIVÚ POKOŽKU SO SKLONOM K ATOPII

FULL11.png

VHODNÝ NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE. PRE CELÚ RODINU,
VHODNÝ PRE BÁBÄTKÁ. PRE VŠETKY TYPY POKOŽKY

FULL3.png
147-infoImage-8575019002-indulona-atopiredu-body-cream-200ml-cc-sk-v1.png

Spôsob použitia

Aplikujte krúživými pohybmi na čistú pokožku tela. Aplikáciu opakujte kedykoľvek podľa potreby. Uchovávajte výrobok mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie.

Skladovanie

Skladujte pri teplote 15-25 °C, chráňte pred slnečným žiarením.

Zloženie

PETROLATUM, AQUA, LANOLIN, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARYL ALCOHOL, CHOLESTEROL, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, METHYLPARABEN.

bottom of page