top of page
HEADER11.png

 Termín přihlašování: 15. 4. - 21. 4. 2024 

o.b.® Menstruační kalhotky

Znovupoužitelné menstruační kalhotky pro až 12hodinovou ochranu proti protečení, s technologií FormFlex™, 3 ks - na výběr ze 3 velikostí

header2.png

OTESTUJTE S NÁMI ZNOVUPOUŽITELNÉ MENSTRUČNÍ KALHOTKY O.B.

Důvěryhodný expert na menstruaci s více než 70letou zkušeností přichází na trh s o.b.® znovupoužitelnými menstruačními kalhotkami, které poskytují ochranu proti protečení až na 12 hodin. Díky vysoce absorpčnímu jádru a jedinečným podlepeným švům, které zabraňují úniku menstruační tekutiny, vás udrží v suchu až 12 hodin. Absorpční vrstvy poskytují ochranu při silné menstruaci, uzamknou menstruační tekutinu a chrání vás před zápachem až 12 hodin.

NA VÝBĚR ZE 3 RŮZNÝCH VELIKOSTÍ, KAŽDÁ TESTUJÍCÍ OBDRŽÍ 3 KUSY OD DANÉ VELIKOSTI:

velikost XS/S  odpovídá velikosti 34 - 38 EU size

velikost M/L odpovídá velikosti 40 - 46 EU size

velikost XL/XXL odpovídá velikosti 48 - 52 EU size

Právě nyní hledáme 150 českých dívek a žen ve věku od 14 - 30 let, které s námi otestují výše zmíněné znovupoužitelné menstruační kalhotky, seznámí se s jejich vlastnostmi a použitím, budou je používat během své menstruace a přitom nebudou používat jiné podobné produkty s podobnými účinky a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktu vyplněním online dotazníku a sdílením alespoň jednoho z formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s níže uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu. 

Staňte se jednou z vybraných testujících! Těšíme se na Vaši účast!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testovaný produkt 

do své pečující rutiny, seznamte se s jeho vlastnostmi a použitím a řádně a pravidelně ho používejte po dobu své menstruace, zatímco nebudete používat jiné podobné produkty s podobnými účinky, aby bylo vaše hodnocení objektivní. Všechny náležité informace o produktu naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování produktu v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: 

#testovani, #barter, #spoluprace, #Holkysobe, #obkalhotky, #nemusismenit, #all2test, @all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Po pravidelném používání produktu po dobu své menstruace nám řekněte formou objektivní recenze Váš názor na testovaný produkt a jeho účinnost, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v informačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktu.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 10. 6. 2024.

Úplné podmínky testování naleznete zde

PACK2.png

o.b.® znovupoužitelné menstruační kalhotky pro až 12hodinovou ochranu proti protečení

- vysoce absorpční vrstvy

- poskytují ochranu při silné menstruaci

- ochrana proti protečení až na 12 hodin

- pro každý typ postavy

NA VÝBĚR ZE 3 RŮZNÝCH VELIKOSTÍ, KAŽDÁ TESTUJÍCÍ OBDRŽÍ 3 KUSY OD DANÉ VELIKOSTI:

velikost XS/S  odpovídá velikosti 34 - 38 EU size

velikost M/L odpovídá velikosti 40 - 46 EU size

velikost XL/XXL odpovídá velikosti 48 - 52 EU size

POPIS PRODUKTU:

o.b.® znovupoužitelné menstruační kalhotky pro až 12hodinovou ochranu proti protečení, s technologií FormFlex™ a vrstvou dotýkající se pokožky ze 100% organické bavlny, pro silnou menstruaci, klasický střih, balení 1 ks.

Díky technologii FormFlex™ jsou menstruační kalhotky pohodlné a příjemné. Jsou vhodné pro každý typ postavy. Můžete je nosit jako své běžné spodní prádlo.

 Vrstva kalhotek dotýkající se pokožky je vyrobena ze 100% organické bavlny. Je jemná, prodyšná a odvádí tekutinu z povrchu během několika sekund. Pociťte při menstruaci dlouhotrvající pocit sucha!

o.b.® menstruační kalhotky nahrazují až 4 výměny vložek. Kalhotky jsou znovupoužitelné a snadno se o ně pečuje. Díky nim už nemusíte při menstruaci měnit jednorázové vložky. Ať už je používáte během dne nebo v noci, jsou prodyšné a voděodolná vrstva vás ochrání před únikem menstruační tekutiny kdekoliv a kdykoliv.

Použitím o.b.® menstruačních kalhotek snížíte spotřebu jednorázového plastu z menstruačních potřeb spotřebovaných během 4 let* v průměru o 85 %**. Přispějte svým dílem k ochraně planety. Po použití kalhotky důkladně vymáchejte ve studené vodě, vložte do pračky a perte na 60 °C.

OCHRANA PROTI PROTEČENÍ AŽ NA 12 HODIN,

DLOUHOTRVAJÍCÍ POCIT SVĚŽESTI

full1.png

MÁTE NA VÝBĚR ZE 3 VELIKOSTÍ K TESTOVÁNÍ,
OBDRŽÍTE 3 KS OD DANÉ VELIKOSTI

full2.png

NEMUSÍTE MĚNIT:

S o.b.® menstruačními kalhotkami už nemusíte měnit jednorázové vložky.

OCHRANA PROTI PROTEČENÍ AŽ NA 12 HODIN:

Vysoce absorpční vrstvy poskytují ochranu při silné menstruaci a uzamknou menstruační tekutinu až na 12 hodin.

UNIKÁTNÍ PODLEPENÉ ŠVY:

o.b.® menstruační kalhotky vám poskytnou extra ochranu díky jedinečným podlepeným švům, které zabraňují protečení v oblasti lemů kalhotek.

OBLEČTE POHODLÍ A JISTOTU:

Díky technologii FormFlex™ se kalhotky přizpůsobí tvaru vašeho těla. Při nošení jsou příjemné a pohodlné pro každý typ postavy. Můžete vybírat z velikostí XS/S, M/L, XL/XXL.

100% ORGANICKÁ BAVLNA PŘÍNÁŠÍ POCIT MĚKKOSTI, PRODYŠNOSTI A POHODLÍ:

Vrstva kalhotek, která je v kontaktu s pokožkou, je vyrobena ze 100% organické bavlny, takže poskytuje pocit měkkosti, prodyšnosti a pohodlí po celý den či noc.

ZNOVUPOUŽITELNÉ:

o.b.® menstruační kalhotky jsou znovupoužitelné až po dobu 4 let. Jejich používáním přispějete k ochraně planety a snížíte spotřebu jednorázového plastu z menstruačních potřeb spotřebovaných během 4 let v průměru o 85 %*.

 

o.b.® menstruační kalhotky neobsahují žádné přidané biocidy. Biocidy jsou obvykle záměrně přidávány kvůli antibakteriálním a protizápachovým vlastnostem, ale stále více spotřebitelek nyní hledá alternativu bez biocidů. Protože kalhotky lze prát na 60 °C, můžete tím zajistit hygienu i bez těchto přidaných chemikálií.

*Na základě 60 pracích cyklů.

**Za předpokladu použití kalhotek jednou v průběhu menstruace a ve srovnání s použitím vložek bez křidélek s absorpcí normal.

Použití:

Pokyny pro praní: Před prvním použitím kalhotky vyperte. Před praním důkladně promáchejte ve studené vodě, dokud nebude voda čistá. Perte v pračce na 60 °C po dobu minimálně 30 minut se standardním pracím prostředkem. Nepoužívejte aviváž ani bělidlo. V případě teplot < 60 °C použijte tekutý prací prostředek nebo vysoce účinný prací prostředek. Sušte pověšené v exteriéru nebo v interiéru. Nesušte v sušičce, nežehlete.                                         

bottom of page