top of page
header11.png

 Termín přihlašování: 11. 3. - 17. 3. 2024 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

Dove Body Love Summer Revived

Samoopalovací tělové mléko Medium to Dark 200 ml + samoopalovací tělové a pleťové mléko Medium to Dark 75 ml + samoopalovací tělová pěna Medium to Dark 150 ml + Samoopalovací tělové mléko Care & Visible Glow Medium to Dark 250 ml

header222.png

DOPŘEJTE SVÉ POKOŽCE LÁSKU, KTEROU SI ZASLOUŽÍ, S DOVE BODY LOVE PÉČÍ

Dove kolekce tělové a pleťové péče pro přirozený efekt opálení jsou speciálně vyrobené tak, aby oslavily krásu každé pokožky ženy a podpořili její zářivost. Dove unikátní pH vyvážená receptura obsahuje 100% přírodní opalující složky, které reagují s amino kyselinami v naší kůži. Tím zabezpečují jedinečný efekt opálení vlastní každé pokožce, bez rizik fleků či nepřirozeného oranžového odstínu. Výsledek? Dlouhotrvající a přirozeně vypadající opálení viditelné hned po prvním použití.

 

Právě nyní hledáme 30 testujících, aktivních sebevědomých žen, které dbají o svou pleť, velmi dobře znají nebezpečí vlivu UVA a UVB slunečních paprsků na pleť, přesto se cítí sebevědomější v opáleném odstínu pleti. Jejich vzhled je pro ně důležitý, chtějí mít nejen dokonalý produkt pro přirozenou barvu pleti, ale navíc chtějí kvalitní péči o svou pleť. Dove jim dokáže poskytnout obojí, přirozené tónování pokožky i kvalitní péči o obličej a tělo, díky níž budou mít přirozeně opálenou pokožku bez rizika vzniku skvrn na oblečení. 

Přihlaste se do testování, získejte zdarma produkty k testování, seznamte se s jejich vlastnostmi a účinky, zařaďte je do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování, tj. 4 týdny (zatímco nepoužíváte podobné produkty s podobnými efekty na pokožce) a podělte se o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování (4 týdny), zatímco nebudete používat podobné produkty s podobnými účinky, tak aby bylo Vaše hodnocení objektivní. Seznamte se s vlastnostmi produktů a použitím. Všechny náležité informace o produktech naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI 

2

Podělte se o své zkušenosti z produktů v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením:  

@dove, @all2test,

#all2test, #dove, 

#skincare,#dovebodylove

#gradualtan#selftan

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v emailu od nás  společně s rekapitulací pravidel testování.

DĚKUJEME, ŽE NEUVÁDÍTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ

O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit výše zmíněné úkoly nejpozději do 30. 4. 2024.

Úplné podmínky testování naleznete zde.

TESTOVANÉ PRODUKTY:

da8395214f6e21a54c5fcf5666c053e6.tif

Dove Summer Revived Medium to Dark tónovací tělové mléko 200 ml

- obohacen o extract z aloe vera
- dodává pokožce přirozený bronzový nádech
- zanechává pokožku jemnou a hydratovanou
- krásně pokožku povzbuzuje a vyživuje
- velmi snadno se roztírá a vstřebává
- vhodný i pro citlivou pleť
- 42h hydratace

Velikost testovaného balení: 200 ml

POPIS PRODUKTU:

Přirozené opálení jako od sluníčka můžete mít kdykoliv během roku. Stačí použít tónovací tělové mléko Dove Derma Spa Summer Revived, které pokožce proupůčuje zářivý bronzový nádech, a navíc ji do hloubky hydratuje. Ať už je leden nebo červenec, vaše pokožka bude stále vypadat, jako byste se právě vrátila z exotického ostrova.

LEGENDÁRNÍ DOVE TĚLOVÁ MLÉKA
PRO PŘIROZENĚ OPÁLENÝ VZHLED POKOŽKY

mleka.png

Použití:

Rovnoměrně vmasírujte malé množství tělového mléka do čisté a suché pokožky. Popoužití důkladně umyjte ruce. Pokud trávíte čas na slunci, vždy používejte k tomu určenou ochranu proti slunečnímu záření.

bef7b9e8ac238541573ddf8c38abd109 (1).tif

Dove Summer Revived Medium to Dark

samoopalovací tělové a pleťové mléko 75 ml

- vhodný pro pleť obličeje i pokožku celého těla
- obohacen o extract z aloe vera
- dodává pokožce přirozený bronzový nádech
- velmi snadno se roztírá a vstřebává
- vhodný i pro citlivou pleť
- 42h hydratace

Velikost testovaného balení: 75 ml

POPIS PRODUKTU:

Přirozené opálení jako od sluníčka můžete mít kdykoliv během roku. Stačí použít tónovací tělové a pleťové mléko Dove Summer Revived, které je tak jemné, že je vhodné i pro pleť ve vašem obličeji a vaší pokožce propůjčuje zářivý bronzový nádech. Navíc hloubkově hydratuje. Nyní v novém cestovním balení! Ať už je leden nebo červenec, vaše pokožka bude stále vypadat, jako byste se právě vrátila z exotického ostrova.

Použití:

Rovnoměrně vmasírujte malé množství tělového mléka do čisté a suché pokožky či na vyčištěnou pleť obličeje. Po použití si důkladně umyjte ruce. Pokud trávíte čas na slunci, vždy používejte k tomu určenou ochranu proti slunečnímu záření.

954c9e13d6ef15d0082d30cc10aaa83a.tif

Dove Summer Revived samoopalovací pěna na tělo Medium to Dark 150 ml

- zajistí postupné a přirozeně vypadající opálení v jakémkoliv období
- jednoduchá aplikace nezanechávající skvrny na pokožce ani na oblečení
- Lehký samoopalovací přípravek, který zároveň hloubkově hydratuje*.
- nádherná ovocná vůně
- pro střední až tmavý výsledek opálení

Velikost testovaného balení: 150 ml

POPIS PRODUKTU:

Nechcete se nadměrně vystavovat slunečnímu záření, ale i tak toužíte po opálené pokožce? Získejte přirozeně vypadající opálení s novou hydratační pěnou na tělo od Dove a to v jakémkoliv období a v jakémkoliv počasí! Tato opalovací pěna vám zajistí postupné opálení a navíc až 48 hodinovou hydrataci pro hedvábnou pokožku.
ROVNOMĚRNÁ APLIKACE BEZE SKRVN,
PŘIROZENÁ BARVA NA MÍRU VAŠÍ POKOŽCE
FULL2.png

Použití:

Rovnoměrně vmasírujte malé množství samoopalovací pěny do čisté a suché pokožky. Po použití důkladně umyjte ruce. Pokud trávíte čas na slunci, vždy používejte k tomu určenou ochranu proti slunečnímu záření.

1d17595cbf4ee60df029ad08fc34026b.tif

Dove Care & Visible Glow Med-Dark tělové mléko 250 ml

- Obsahuje unikátní technologii NutriDuo, která dodává pleti přirozené živiny
- Umožňuje postupné a přirozené opálení
- Hydratuje pokožku a zanechává ji úžasně jemnou a hladkou
- Hydratuje pokožku opravdu do hloubky
- Tělové mléko je určeno k dennímu používání

Velikost testovaného balení: 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Toužíte po pokožce políbené sluncem? Získejte ji snadno s pomocí našeho nového samoopalovacího mléka Dove, které pokožku krásně hydratuje a umožní vám dosáhnout postupného opálení. Pro jemnou, hladkou a přirozeně zářivou pokožku. Jedině Dove!

Použití:

Rovnoměrně vmasírujte malé množství samoopalovací pěny do čisté a suché pokožky. Po použití důkladně umyjte ruce. Pokud trávíte čas na slunci, vždy používejte k tomu určenou ochranu proti slunečnímu záření.

bottom of page