L'Oréal Professionnel SteamPod 4 Parní žehlička

CELKOVÉ HODNOCENÍ 0/5 (0 RECENZÍ)


 

Horkovzdušný kartáč pro objem vlasů

- až 3x rychlejší¹, až 2x uhlazenější¹

- až o 95 % menší poškození vlasů² - déletrvající účesy³ - větší pružnost⁴ a výrazenější vlny⁴ - viditelně hladší vlasy⁵POPIS PRODUKTU:

SteamPod 4 od L’Oréal Professionnel je multifunkční profesionální žehlička s patentovanou parní technologií, se kterou vlasy jednoduše vyžehlíte nebo navlníte.

Pro všechny druhy účesů, všechny typy vlasů. Až 3x rychlejší¹, až 2x uhlazenější¹, až o 95 % menší poškození vlasů². Déletrvající účesy³, pružnější⁴, výraznější vlny⁴, viditelně hladší vlasy.⁵ Objevte nové exkluzivní funkce a ergonomičtější design žehličky SteamPod 4.

SteamPod 4 představuje širší keramické destičky pro jednodušší žehlení vlasů: nyní se dostanete až o 30 % blíž ke kořínkům pro dokonale uhlazený výsledek od kořínků ke konečkům. Díky novému vnějšímu systému se zaoblenějším designem, který se nahřeje až na 100 °C, vytvářejte pružnější⁴, výraznější vlny⁴. SteamPod 4 představuje patentovanou parní technologii: nepřetržitý rozptyl suché páry (0,8 g/min) pro viditelně hladší vlasy.⁵

Objevte exkluzivní příslušenství a užijte si žehličku SteamPod 4 na maximum: S žehličkou SteamPod 4 získáte sadu 3 hřebínků optimalizujících rozptyl páry (přizpůsobených jednotlivým typům vlasů), termoochranné kryty pro bezpečné žehlení a teplu odolné cestovní pouzdro.EXKLUZIVNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ K STEAMPOD 4Vlastnosti:

Efektivnější schopnost narovnávání vlasů: nyní se dostanete o až 30 % blíž ke kořínkům. Nový ergonomický design: díky novému vnějšímu systému se zaoblenějším designem, který se nahřeje až na 100 °C, vytvářejte pružnější⁴, výraznější vlny⁴. Sada 3 hřebínků pro optimalizaci rozptylu páry: zajišťuje rovnoměrnou distribuci páry u všech typů vlasů.

Patentovaná parní technologie: nepřetržitý rozptyl suché páry (0,8 g/min) pro viditelně hladší vlasy.⁵ Vysoce odolné keramické destičky: potažené vrstvou hliníku, odolné i při velmi intenzivním (přesněji 218 750 tahů na vlasech, což představuje víc než 20 let používání)⁶. Plovoucí horní destička: zajišťuje optimální přilnavost ke všem typům vlasů. Chytrá kontrola teploty: kontrola teploty 250x za sekundu zajišťuje správnou teplotu destiček. 3 nastavení teploty od 180 do 210 °C pro každý typ vlasů. 360° otočný kabel: s délkou 2,5 m pro ještě snadnější styling. Automatické vypnutí: po 30 minutách nečinnosti, se z bezpečnostních důvodů vypne. Zabudovaná nádržka na vodu: na jedno naplnění upravíte až 192 m vlasů.


PATENTOVANÁ PARNÍ TECHNOLOGIE PRO VŠECHNY TYPY VLASŮJak aplikovat:


Nejprve vyberte správný hřebínek podle typu vašich vlasů: - Hřebínek s jemnými zuby: ideální pro typ vlasů I až IV dle stupnice L’Oréal* (rovné až vlnité vlasy); - Hřebínek se středně širokými zuby: ideální pro typ vlasů V dle stupnice L’Oréal* (kudrnaté vlasy); - Hřebínek se širokými zuby: ideální pro typ vlasů VI a VII dle stupnice* L’Oréal (velmi kudrnaté až afro vlasy). Pro některé typy účesů (např. vlny ve tvaru S, účes ze zvlněných vlasů...) je potřeba hřebínek odejmout.

Zabudovanou nádržku naplňte demineralizovanou vodou. Používání vody z vodovodu může vést k poškození žehličky. Žehlička SteamPod funguje, i když je nádržka na vodu prázdná. Pro dosažení optimálních výsledků však nezapomeňte nádržku před použitím naplnit.

Poté žehličku zapněte a nastavte vhodnou teplotu podle typu upravovaných vlasů: - 180 °C pro jemné, zcitlivělé vlasy (barvené nebo zesvětlené); - 200-210 °C pouze pro silné, přírodní vlasy.

Pro větší bezpečnost umístěte před žehlením na ramena (které se zahrívají na 100 °C pro vytváření vln) termoochranné kryty.

Při úpravě vlasů dbejte na to, aby šipky směřovaly dolů.

* Převod stupnice L’Oréal na Walkerovu stupnici: - Hřebínek s jemnými zuby: typ 1A až 2C; - Hřebínek se středně širokými zuby: typ 3A až 3C; - Hřebínek se širokými zuby: typ 4A až 4C.


VAŠE RECENZE:

 

 

PODOBNÉ PRODUKTY: